Urządzenia poligraficzne dla firm Kserkop

druprze2

Kserkop specjalizuje się w biurowych urządzeniach drukujących. Oprócz tradycyjnej sprzedaży od przedstawiciela kserkop.com możliwa jest również dzierżawa urządzeń biurowych z podpisaniem kontraktu serwisowego, zapewniającego stabilność pracy sprzętu IT. 


Czym są urządzenia poligraficzne

Systemy poligraficzne dedykowane klientom Kserkop umożliwiają druk cyfrowy. Urządzenia te świetnie sprawdzą się w drukarniach, stanowiąc uzupełnienie w zakresie druku niskich i średnich nakładów oraz w różnego rodzaju firmach produkcyjnych. Systemy odpowiadają na potrzeby branży, w której zmiany dokonują się w zawrotnym tempie. Do wyboru klientów, w zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa, znajdują się: urządzenia produkcyjne Kolor oraz Mono, systemy do produkcji etykiet, druku na kopertach, systemy uszlachetniające, a także wielkoformatowe.

Systemy produkcyjne dla firm

systemy produkcyjne

Systemy do kolorowego druku produkcyjnego gwarantują przede wszystkim: wysokonakładowy druk suchotonerowy i atramentowy, druk na różnorodnych podłożach, wydajność druku do 160 arkuszy A3 na minutę oraz możliwość rozbudowy o nowe moduły podstawowego procesora druku. Prędkość druku systemów Mono może dochodzić nawet do 125 stron A4 na minutę, co pozwala szybko zrealizować zlecenie w niskich kosztach druku. Duża liczba modułów i konfiguracji poszczególnych maszyn umożliwia z kolei dostosowanie urządzenia drukującego do potrzeb każdego klienta.

Systemy wielkoformatowe dla firm

systemy wielkoformatowe

Urządzenia do druku wielkoformatowego sprawdzą się między innymi w branży: budowlanej, reklamowej, handlowej, architektonicznej oraz geodezyjnej. Urządzenia marek Rowe, KIP czy HP pozwalają drukować w kolorze, jak i czerni i bieli z niezwykle wysoką wydajnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>