Informację o funkcji urządzeń MFP

ud5

Słyszeliście kiedykolwiek o urządzeniach MFP? Są to sprzęty wielofunkcyjne, które są zarówno kserokopiarką, skanerem oraz faksem. Działają jako niezależny sprzęt lub mogą być połączone z komputerem. Jeżeli chodzi o funkcje urządzeń MFP to jest ich bardzo dużo. Sprawiają, że pracownicy firmy działają efektywniej. 


Pierwsza funkcja to komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. Urządzenia posiadają znaczek NFC, który pozwala na skanowanie oraz drukowanie plików z telefonów. Godne uwagi jest to, że urządzenie MFP umożliwia drukowanie, skanowanie, faksowanie niemal z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu oraz zasięg telefoniczny.

Kolejną bardzo ważną funkcją jest szybkie skanowanie dwustronne. Jak wiadomo z uwagi na oszczędność papieru, mnóstwo dokumentów drukowana jest dwustronnie. Jednak skanowanie takich dokumentów jest czasochłonne z uwagi na ciągłe przekładanie kartek. Urządzenie MFP umożliwia skanowanie dwustronne w jednym przebiegu. Oznacza to, że jedna kartka jest skanowana z dwóch stron jednocześnie.

Warto również zwrócić uwagę na kolejną funkcję, jaką jest personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Na jakiej zasadzie to działa? Każdy pracownik otrzymuje swój skrót lub aplikację, do której ustawia najbardziej potrzebne dla siebie parametry. To duża oszczędność czasu oraz większa wydajność pracy.

dru6

Jeżeli chodzi o funkcje urządzeń MFP to nie można zapomnieć o raportowaniu oraz monitorowaniu. Przede wszystkim urządzenie generuje raporty z informacjami o tym: kto, ile i kiedy drukuje, faksuje czy skanuje. To rozwiązanie pozwala na ochronę i kontrolę wszelkich dokumentów, które wychodzą z firmy.

Polecam firmę, która która zajmuje się sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych MFP to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Kserokop. Znajdziecie ją na stronie internetowej –
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>